Lajme

Lajmi i mesnates Aktori i “Stupcave” në rrezik për “jetë”, kërkon ndihmë! (VIDEO EXLUZIVE) »

1

02:12 am | VËMENDJE: Në lagjen Bregu i Diellit banorët janë në rrezik! Lusim qytetaret të qëndrojnë brenda shtëpive të tyre. Poashtu, lusim avokatin e popullit të na ndihmoj. A video posted by Osman Azemi (@osmanazemiofficial)…

Dec 6 2016 / Comments Off on Lajmi i mesnates Aktori i “Stupcave” në rrezik për “jetë”, kërkon ndihmë! (VIDEO EXLUZIVE) / Read More »
Aktualitete

LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!! »

1

07:36 pm |

Jul 25 2016 / Comments Off on LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!! / Read More »

Babai i Diamantit tregon momentin kur policia i dha lajmin tragjik »

1

07:18 pm |

Jul 25 2016 / Comments Off on Babai i Diamantit tregon momentin kur policia i dha lajmin tragjik / Read More »

Xhaka dhe organi gjenital, Kosovari ”turpërohet” në stërvitje (VIDEO) »

1

07:13 pm |

Jul 25 2016 / Comments Off on Xhaka dhe organi gjenital, Kosovari ”turpërohet” në stërvitje (VIDEO) / Read More »

I dërrmuar nga tragjedia, flet babai i Armela Segashit »

1

07:04 pm |

Jul 25 2016 / Comments Off on I dërrmuar nga tragjedia, flet babai i Armela Segashit / Read More »

Lajme

 • 1

  Lajmi i mesnates Aktori i “Stupcave” në rrezik për “jetë”, kërkon ndihmë! (VIDEO EXLUZIVE)

  Read More

 • 1

  Burdushi, filozofon për Kur’anin, shikojeni se çka i thotë Shpetim Desku (Video)

  Read More

 • 1

  Shpetim Desku shuplakë’ Burdushit n’Kosovë Show (Video)

  Read More

 • 1

  LAJMI I MENSATES:Vret mikun e tij T.K me pesë plumba (VIDEO)

  Read More

 • 1

  Krimi në Korçë, dy orë para vrasjes nëna shkoi të merrte fëmijët por..

  Read More

 • 1

  LAJMI I FUNDIT: Atentat në Drenicë ndaj kandidatit për kryetar!

  Read More

 • 1

  LAJMI I FUNDIT: Shtypet për vdekje i riu shqiptar..!!

  Read More

 • 1

  Gruaja ishte gjithmonë e lodhur, burri vendosë kamerë për ta parë çfarë bën ajo gjatë ditës (Video)

  Read More

 • 1

  Mbyll dyqanin pulëpjekësi i famshëm shqiptar në Zvicër, ja arsyeja..!!

  Read More

 • 1

  Jezusi do të kthehet për të shkatërruar Tokën në fund të muajit

  Read More

 • 1

  Detaje/ Nëna kishte shkuar të merrte dy fëmijët, por…!!

  Read More

 • 1

  Si të zbuloni me anë të internetit se kush po ju telefonon me numër privat..!!

  Read More

 • untitled

  LAJMI I FUNDIT : Kosova humb njërin prej boksierëve më të mirë..!! (FOTO+VIDEO)

  Read More

 • 1

  Kujdes! Kurrë mos e bëni këtë veprim me celularët Samsung..!!

  Read More

LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!! »

07:36 pm |

Jul 25 2016 / Comments Off on LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!! / Read More »
1

“Toka drejt fundit. Elita politike po ndërton bunkere për vete” »

07:51 pm | Pas retorikës së ashpër dhe kërcënimeve bërthamore mes Perëndimit dhe Rusisë, nuk qëndrojnë interesat e kundërta dhe lufta për influencë, por diçka shumë më e madhe. Kjo është teoria më e fundit konspirative që po qarkullon nëpër forume dhe rrjetet sociale në internet, sipas të cilës, udhëheqësit dhe elita politike globale është në dijeni të…

Nov 8 2016 / No Comment / Read More »
1

Pa Fjalë..!! Shiko cka i ndodh kësaj Nëne nga Kosova… »

07:21 pm |

Aug 17 2016 / Comments Off on Pa Fjalë..!! Shiko cka i ndodh kësaj Nëne nga Kosova… / Read More »
maxresdefault

LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!! »

07:36 pm |

Jul 25 2016 / Comments Off on LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!! / Read More »
1

Kosovari arsyeja e sukseseve te grupit PNL.. (FOTO+VIDEO) »

12:38 am | Reperi i cili gjindet ne franc FITO 21 vjecari nga Kosova eshte arsyeja qe grupi PNL eshte i famshem pasi qe ky eshte aj qe krijoi grupin edhe shkruan tekstet e grupit por se shpejti do te vije kenga me e re PNL ku do te jet edhe Kosovari i pranishem ne kenge edhe spot……

Nov 28 2016 / Comments Off on Kosovari arsyeja e sukseseve te grupit PNL.. (FOTO+VIDEO) / Read More »
1

Shëndetësi

Një ilaç i shijshëm (natyral) për të kuruar astmën, aneminë dhe kolesterolin..!! »

0-9-600x300

05:14 am | Fiqtë janë në dispozicion gjatë gjithë vitit,prandaj ju mund ta përdorni këtë ilaç KURtë dëshironi. Kjo përzierje do të ulë kolesterolin dhe…

Aug 17 2016 / Comments Off on Një ilaç i shijshëm (natyral) për të kuruar astmën, aneminë dhe kolesterolin..!! / Read More »

LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!! »

1

07:36 pm |

Jul 25 2016 / Comments Off on LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!! / Read More »
Babai i Diamantit tregon momentin kur policia i dha lajmin tragjik » Xhaka dhe organi gjenital, Kosovari ”turpërohet” në stërvitje (VIDEO) » I dërrmuar nga tragjedia, flet babai i Armela Segashit » Hoxha nga Prizreni i quan femrat kurva (Video) » Rrëfimi prekës i vëllaut të Armela Segashit, viktima e sulmit të Mynihut »
maxresdefault

Pa Fjalë..!! Shiko cka i ndodh kësaj Nëne nga Kosova… »

07:21 pm |

Aug 17 2016 / Comments Off on Pa Fjalë..!! Shiko cka i ndodh kësaj Nëne nga Kosova… / Read More »

ShowBizi