|

Aktivisti nga Aleppo: Të gjithë do të ekzekutohen (Video)

loading...


Ismail Alabdullah, vullnetar i ekipit të shpëtimit të Mbrojtjes Civile Siriane, e ka postuar një video në Twitter nga Aleppo, ku shfaq rrugën e rrënuar në lindje të Aleppos.

loading...

Të shtëna me armë dhe shpërthime mund të dëgjohen në video, transmeton Express.
1

Short URL: http://lajmex.press/?p=54219

Posted by on Dec 14 2016. Filed under Lajme. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.
Lëvizja BESA
loading...
Loading...
.