“Author Archive”
Stories written by arbnor

Milani u kthehet fitoreve në Serie A (Video)

1

October 30th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Makoçi: Edi shoku im i rinisë, sot…!!

1

Aktorja e mirënjohur e viteve ’80-’90, Matilda Makoçi është rikthyer për publikun me një ekspozitë të veçantë e titulluar “Hare + m”. Makoçi merr pjesë rrallë në aktivitete dhe akoma më rrallë pranon të flasë për veten apo ish-bashkëshortin. Pasi recitoi në ekspozitën e artistes, Natasha Bega, e cila e bindi Makoçin të rikthehet në […]

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

50 mijë vende pune në Gjermani, kush mund të aplikojë e kriteret

1

Mjafton një zanat për të depërtuar në tregun gjerman të punës. Janë 50 mijë vende të lira të shpallura nga Gjermania, por jo të gjitha këto kërkesa do të plotësohen prej aplikantëve shqiptarë. Drejtori i Shërbimit Kombëtar të Punësimit, Artur Micko, sqaron për gazetën të gjitha procedurat që do duhet të ndiqen prej atyre që […]

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Intervista Gjyste Vulajt Shokon Gazetaren! (Video)

1

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Zemra do ju ndal së rrahuri kur ta shifni se kush e ndihmon drerin të dal nga lumi(Video)

1

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

“Më vodhën 65 mijë lekë”, gjeti gruan të lidhur në karrige, por e vërteta e gruas në Tiranë është tronditëse

1

Një grua që jeton në fshatin Pinet të Ndroqit ka mashtruar bashkëshortin e saj, por duket se ia ka “futur” vetes. Ajo kishte sajuar një vjedhje për të tërhequr vëmendjen e të shoqit. Çifti nuk kishte marrëdhënie të mira prej kohësh, ndaj gruaja ka hapur dritaren dhe është lidhur në një karrige, duke gënjyer se […]

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Shqiptari nga Kosova niset për Gjermani Sdo ta besoni cka i ndodhi rrugës!!

1

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Alarmante !! Ne qofte se keni njerat nga keto10 shenjat nuk duhet t’i neglizhoni kanceri eshte …

1

Sëmundja e kancerit bëhet e pashërueshme në rast se simptomat e saj nuk i vërejmë me kohë. Janë disa shenja të cilat nuk duhet t’i neglizhoni, për arsye se ato mund të jenë një “alarm” i sëmundjes më të përhapur në planet. Shenjat që nuk duhet t’i neglizhoni: 1. Lëkurë irrituese 2. Ndryshime në urinim […]

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Burri e tradhëtonte me shërbëtoren, papagalli e zbulon

1

Një burrë pothuajse ka përfunduar në burg, pasi papagalli e kishte zbuluar aferën e tij me shërbëtoren. Tradhëtia bashkëshortore në Kuvajt është e jashtëligjshme dhe kështu burri ka rrezikuar disa vite burg për këtë gjë. Kur gruaja kishte shkuar në shtëpi, papagalli kishte përsëritur disa fraza të cilat nuk i kishte dëgjuar më parë dhe […]

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Ekskluzive : Nate tragjedie per Sabriun cfare i ndodhi do ta trondite gjithe estraden

1

Sonte në ora 19:00 janë bllokuar pothuajse të gjitha këngët e Sabri Fejzullahut në youtube.com Sabri Fejzullahu e ka një problem të madh. Pas shumë vitesh bashkëpunimi me produksionin Emra Com duket se ai i ka ndarë punët me këtë produksion, pasi që sonte shumica e këngëve të tij janë zhdukur nga youtube.com, apo thënë […]

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Lëvizja BESA
loading...
Loading...