Home » Lajme You are browsing entries filed in “Lajme”

Aktivisti nga Aleppo: Të gjithë do të ekzekutohen (Video)

1

Ismail Alabdullah, vullnetar i ekipit të shpëtimit të Mbrojtjes Civile Siriane, e ka postuar një video në Twitter nga Aleppo, ku shfaq rrugën e rrënuar në lindje të Aleppos. Të shtëna me armë dhe shpërthime mund të dëgjohen në video, transmeton Express.

December 14th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

LAJMI MESNATES: Tronditet KOSOVA nga kjo qe sapo ndodhi ne Ferizaj..!!

1

Policia e Kosovës ka njoftuar se një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Ferizaj në 24 orëshin e fundit. Në orën 22:10, në PK është raportuar se nga persona të panjohur është vjedhur një sasi e konsideruar e të hollave. Rreth 47000 euro dhe 280 franga zvicerane janë marrë nga shtëpia e viktimës mashkull shqiptar. […]

December 14th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Më thotë kunati Nuk më zë gjumi duke menduar për ty !!

1

December 14th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Skandal: Bujari si mjek kujdestar lidhet në emision politik nga spitali, kush kujdeset për pacientët?

untitled

Një skandal me përmasa botërore ka ndodhur para pak minutash në emisionin “Clik Plus” në Tv21. Mjeku kujdestar Bujar Osmani, në cilësinë e zëdhënësit të BDI-së është lidhur me skajp në emision politik për të mbrojtur partinë e tij, duke debatuar me përfaqësuesit e Lëvizjes Besa, PDSH-së dhe APSH-së. Opinioni menjëherë ka reagur duke parashtruar […]

December 13th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Lëngu që mbron mushkëritë nga duhani…

1

Të gjithë e dimë se duhanpirja është ndër zakonet më të këqija që njeriu mund të përftojë. Ajo dëmton çdo qelizë dhe organ të organizmit tonë. Kryesisht, pirja e cigares shkakton dëmtimet më serioze në mushkri dhe është arsyeja numër një e kancerit te tyre. Edhe disa sëmundje si astma dhe bronkiti janë të lidhura […]

December 13th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

KUJDES! Asnjëherë mos i pini ilaçet me qumësht, ja çfarë ndodhë…

1

MARRJA e disa ilaçeve bashkë me artikuj të caktuar mund të ketë efekt të kundërt. Kjo posaçërisht ka të bëjë me kalciumin nga qumështi, i cili në organet e tretjes lehtë lidhet me ilaçe të caktuara, transmeton Telegrafi. Kjo lidhje krijon bashkime, të cilat vështirë treten, për ç’shkak nuk mund të absorbohen në qarkullimin e […]

December 13th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Tentojnë të vrasin djalin nga Puka, killerat harrojnë frenat e dorës dhe makina përfundon në humnerë

untitled

Një video me plot gojën “të paparë” do të keni mundësinë ta shihni në vijim, ekskluzivisht për JOQ. Në korrik të vitit 2015 tentohet të kryhet një tentativë vrasjeje ndaj një të riu në Fushë-Arrëz, Pukë. Nga pamjet e kamerave duket se si djali po vjen me një makine tip Audi dhe ndalon, kur befas […]

December 13th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Prekëse!! Unë nuk mund të besoj atë që ky fëmijë 6 vjecar bën per vëllaun e tij..

hqdefault-559

December 13th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Po vlon policia, VMRO dhe LSDM afër luftës në Kumanovë!?

untitled

Zhvillime dramatike në policinë e Kumanovës. Pjesëtarë të policisë që janë nën kontroll të VMRO-DPMNE-së, kanë bastisur shtëpinë e kryeshefit të policisë që është nga radhët e LSDM-së, njoftojnë ekskluzivisht për Gazetën Lajm burime policore. Sipas tyre, kryeshefi akuzohet për kqpërdorim të pozitës zyrtare dhe agjitim për LSDM-në. Në Kumanovë sonte ka ndeshje basketbollistike dhe […]

December 13th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

“Kam kryer marrëdhënie me vjehrrin kur burri ishte në ushtri, dhe unë…”

untitled

Një vajzë 25-vjeçare ka kërkuar ndihmën e psikologes në Britani pasi ka bërë seks me vjehrrin gjatë kohës që i dashuri ishte thirrur në ushtri jashtë vendit. Historia është botuar sot në “The Sun” bashkë me këshillat që i ka dhënë Deidre Sanders, e njohur për dhënien e këtyre këshillave. Letra: Unë kam bërë seks […]

December 13th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Lëvizja BESA
loading...
Loading...