Home » Shëndetësi You are browsing entries filed in “Shëndetësi”

Pa Fjalë..!! Shiko cka i ndodh kësaj Nëne nga Kosova…

maxresdefault

August 17th, 2016 | Posted in Shëndetësi | Read More »

Një ilaç i shijshëm (natyral) për të kuruar astmën, aneminë dhe kolesterolin..!!

0-9-600x300

Fiqtë janë në dispozicion gjatë gjithë vitit,prandaj ju mund ta përdorni këtë ilaç KURtë dëshironi. Kjo përzierje do të ulë kolesterolin dhe do të përmirësojë tretjen. Fiqtë janë plot me kalcium, kalium dhe zink. Ata janë gjithashtu burim i shkëlqyer i hekurit, vitaminës C, E, K dhe A. Fiqtë e thatë kanë më shumë kalori […]

August 17th, 2016 | Posted in Shëndetësi | Read More »

LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!!

1

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Babai i Diamantit tregon momentin kur policia i dha lajmin tragjik

1

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Uncategorized,Video | Read More »

Xhaka dhe organi gjenital, Kosovari ”turpërohet” në stërvitje (VIDEO)

1

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

I dërrmuar nga tragjedia, flet babai i Armela Segashit

1

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Hoxha nga Prizreni i quan femrat kurva (Video)

1

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Rrëfimi prekës i vëllaut të Armela Segashit, viktima e sulmit të Mynihut

1

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Publikohet video, si u deh adoleshentja në shkuma party para skandalit në plazh

1

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Uncategorized,Video | Read More »

Lëvizja BESA
loading...
Loading...