Home » Sport You are browsing entries filed in “Sport”

E ardhmja e futbollit Ne qytetin e GILANIT eshte FC.GALAKSIA,asnjë humbje asnjë barazim.. Të gjitha fitore.. (FOTO)

1

E ardhmja e futbollit Ne qytetin e GILANIT eshte FC.GALAKSIA sot ata u ndeshen me 1 ekip inferior te qytetit te cilet ja u dhan 1 trileqe Galaksia U-17 3-0 Xhilani95 U-17 Edonis Ibrahimi 2x Bleon Shabani 1x 7 xhiro 21 pik as 1 humbje as 1 barazim te gjitha fitore me golaverazh 31-2 ky […]

November 12th, 2016 | Posted in Sport | Read More »

ZYRTARE: Konfirmon largimin nga Kombëtarja, gati për Kosovën (FOTO)

untitled

September 8th, 2016 | Posted in Sport | Read More »

Shaqirin po e thërret e gjithë Kosova, ai reagon me një postim në facebook (Foto)

shaqiri-1-1-e1471462563899-780x439

Xherdan Shaqiri së bashku me disa lojtar të tjerë shqiptarë është kthyer në qendër të vëmendjes në ditëtë e fundit. Atyre po u kërkohet të luajnë për Kosovën, pasi kjo e fundit është pranuar me të drejta të plota në FIFA dhe UEFA. Shaqiri nuk është duke i dhënë edhe aq siklet vetës për këtë […]

August 17th, 2016 | Posted in Sport | Read More »

Tronditet Bota: Dit e “Zez” për Futbollin, kan Vdekur 2 Lojtar në një Aksident Fatal

aksident2

August 16th, 2016 | Posted in Sport | Read More »

Lajmi i Shekullit për Kombëtaren Kosovare, Ylli që kushton 30 Miljon Euro i thot ”PO” Kosovës. ja se kush ësht..!!

5706589463_958a81427e_b

Debutoi në ndeshje kundër Luksemburgut. Por mesfushori Milot Rashica përkundër paraqitjeve mbresëlënëse me klubin e tij Vitesse, u la jashtë listës së futbollistëve të ftuar nga trajneri i Shqipërisë, De Biasi për Euro 2016, njofton Klan Kosova. Pas pranimit te Federatës se Futbollit të Kosovës në instancat më të larta ndërkombëtare të këtij sporti, vushtrriasi […]

August 16th, 2016 | Posted in Sport | Read More »

LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!!

1

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Xhaka dhe organi gjenital, Kosovari ”turpërohet” në stërvitje (VIDEO)

1

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

I dërrmuar nga tragjedia, flet babai i Armela Segashit

1

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Hoxha nga Prizreni i quan femrat kurva (Video)

1

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Rrëfimi prekës i vëllaut të Armela Segashit, viktima e sulmit të Mynihut

1

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Lëvizja BESA
loading...
Loading...