Home » Uncategorized You are browsing entries filed in “Uncategorized”

Noizy “sfidon” Stresin, ja çfarë ka ndodhur (Video)

1

Duket se reperi Stresi i ka hapur një luftë të heshtur rivalit të tij në muzikë Stresit. Noizy ka publikuar promon e klipin “Midis Tirone” duke paralajmëruar se me gjasë klipi do të publikohej që këtë darkë. “Midis Tirone”, ndoshta mund ta Publikojm sonte Ora 21:00 22:00 nese ndihemi mire,”-shkruan Noizy në Instagram./Gazeta Express

November 4th, 2016 | Posted in Uncategorized | Read More »

‘Tronditet’ kryeministri Isa Mustafa, një gjë e papritur i ka ndodhur (Foto)

1

Seminari i 93 me radhë Rose Roth i Asamblesë Parlamentare të NATO-s për herë të parë po mbahet në Kosovë. Për këtë ka shkruar edhe faqja zyrtare e Asamblesë Parlamentare të NATO-s, por në këtë shkrim ka rrjedhur një gabim jo i vogël. NATO i ka gabuar emrin Kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa. Në Nato-pa.int […]

October 23rd, 2016 | Posted in Uncategorized | Read More »

I pastrehu ndërton shtëpi të pabesueshme nën stacionin e trenit (VIDEO)

1

October 21st, 2016 | Posted in Uncategorized | Read More »

Majk anulon koncertet në Shqipëri nga frika e ndonjë sulmi nga OTR?

1

September 16th, 2016 | Posted in Uncategorized | Read More »

Aksident i Tmerrshëm: Ka edhe të …

newark20n-2-web-e1471607601341-780x439-1 (1)

Një video nga vendi i ngjarjes tregon një autobus të përplasur për një autobus tjetër në një nga rrugët e Neëark, New Jersey. Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, të gjithë pasagjerët janë evakuuar nga autobusët. Po sipas medieve të huaja, së paku 19 njerëz kanë pësuar lëndime, deri sa thuhet se më shumë […]

August 19th, 2016 | Posted in Uncategorized | Read More »

Ledri dhe Flori ndezin Durrësin, por kjo FOTO po thyen rrjetin

dr33-1

Vazhdojnë netët e nxehta verore nga Shqipëria. Pushimet janë drejt fundit dhe ditët që mbeten duhen shijuar në maksimum. Kësaj here një atmosferë e zjarrtë vjen nga një klub veror nga qyteti i Durrësit. Në shfaqje kanë dalë Elita 5, Flori, Ledri, Dhurata, etj. Ndër fotot e shumta të të rinjve të bukur që dëfrehen, […]

August 17th, 2016 | Posted in Uncategorized | Read More »

Skandali i Përgjimeve: Vlora Citaku dhe Adem Grabovci tani e kan tepruar nxehet keq Vlora (PJESA 3)

August 17th, 2016 | Posted in Uncategorized | Read More »

LAJMI FUNDIT: Të gjithë e presim Shaqirin te Kosova, shikoni çfarë poston ai në Facebook (FOTO)

xherdan1

Të gjithë po e presin me padurim vendimin e Xherdan Shaqirit. Gjilanasi ende nuk e ka bërë publik vendimin nëse do t’i bashkohet apo jo Kosovës. E si për ta thyer heshtjen, Shaqiri ka postuar një foto në Facebook, përcjellë “Lajmi.net”. “Vetëm për ty. Elhamduillah”, shkroi ylli i Stoke Cityt.

August 17th, 2016 | Posted in Uncategorized | Read More »

16 vjet në kërkim të djalit, 82-vjeçarja: U zhduk në Greqi

nena-335x213-1900x700_c

Sose Djegësina është 82-vjeçarja, e cila jeton vetëm në një prej pallateve të Oblikës, në zonën e Anës së Malit. Ajo ka plot 16 vite që kërkon të birin e humbur. Lush Djegësina punonte në Selanik të Greqisë, ndërsa nuk kontaktoi më me të ëmën që prej vitit 1998. Sosja ka bërë vetëm denoncim në […]

August 17th, 2016 | Posted in Uncategorized | Read More »

“Çmendet” Linda Morina, kështu s’e keni parë asnjëherë (Video)

cmendet-linda-morina

August 17th, 2016 | Posted in Uncategorized | Read More »

Lëvizja BESA
loading...
Loading...