Home » Video You are browsing entries filed in “Video”

Nuk do ta besoni sa shumë lekë janë hedhur në këtë dasëm!

auto_11437895355

August 19th, 2016 | Posted in Video | Read More »

Vajza myslimane duke u lutur në rrugë reagimi i njerëzve do ju lë pa fjalë

maxresdefault

August 19th, 2016 | Posted in Video | Read More »

“Ai nuk ishte vetëm një grusht qelizash, zemra e tij rrihte aq ëmbël”

Annabelle

August 19th, 2016 | Posted in Video | Read More »

Ekskluzike: Stupcat Vijnë Videot Ma Te Reja 2016

stupcat-2016-video

August 17th, 2016 | Posted in Video | Read More »

‘Bylbyli’ i muzikës shqipe Linda Morina dridhë të pasmet (VIDEO)

bilbili-i-muzikes-video

August 17th, 2016 | Posted in Video | Read More »

Tronditet Maqedonia: Burri në mërgim, nusja mbetet shtatzënë me vjehrrin

perdhunim-620x330-600x319

Burri ka shkuar për punë në mërgim, kurse gruaja e tij e ka tradhtuar me vhjehrrin (babain e burrit) dhe i ka lindur fëmijë. Kjo ka ndodhur në një fshat afër qytetit Negotinë në Maqedoninë lindore, ku babai dhe djali i tij jetojnë si fqinjë të parë. Përveç djalit me gruan e të cilit ka […]

August 17th, 2016 | Posted in Video | Read More »

Motrat Mustafa Hiti rrallës nëse je i dobët me zemër mos e dëgjo..!!

motratmustafaa

August 17th, 2016 | Posted in Video | Read More »

Rrespekt..!! Ky është Çifti nga Ferizaj që paratë e Dasmës i dha për të varfër

1280x720-JZd

August 16th, 2016 | Posted in Video | Read More »

Shkurte Gashi e tepron, i “laget” Zogu?! (Foto + 16)

Untitled-6-300x205

Kengëtarja Shkurte Gashi ka provokuar fort me një fotografi të postuar në profilin e saj në Instagram. Përpos linjave trupore që ka zbuluar, këngëtarja duket se tek “Zogu” ka një të metë, shkruan Gazeta Blic. Sikurse shihet në foto, duket se ose i është laguar nga temperatura dhe atmosfera, ose ka të veshur mbathje të […]

August 16th, 2016 | Posted in Video | Read More »

KUJDES: PAMJE TË RËNDA. Shihni çfarë cisti i nxjerr mjekja kësaj gruaje (Video +18)

s-10-300x169

Mjekja e njohur amerikane, Sandra Lee, postoi online një video duke i nxjerrë një pacienteje një cist gjigant nga krahu. Cisti është aq i madh, sa duket sikur është një muskul. Për fat është një masë beninje e padëmshme.

August 16th, 2016 | Posted in Video | Read More »

Lëvizja BESA
loading...
Loading...