|

“Kam kryer marrëdhënie me vjehrrin kur burri ishte në ushtri, dhe unë…”

loading...


Një vajzë 25-vjeçare ka kërkuar ndihmën e psikologes në Britani pasi ka bërë

loading...

seks me vjehrrin gjatë kohës që i dashuri ishte thirrur në ushtri jashtë vendit.

Historia është botuar sot në “The Sun” bashkë me këshillat që i ka dhënë Deidre

Sanders, e njohur për dhënien e këtyre këshillave.

Letra:

Unë kam bërë seks të nxehtë me babain e të dashurit tim.

Unë jam 25 vjeç dhe i dashuri im është 27. Ne kemi qenë së bashku për tre vjet

dhe marrëdhënia jonë është fantastike.

I dashuri im është në ushtri dhe ai shkoi jashtë vendit për disa muaj.

Baba i tij vinte çdo ditë te kompania ime me një filxhan çaji.

Ne kalonim shumë kohë së bashku. Në fillim ishte diçka e çuditshme për shkak

të diferencës së madhe të moshës, por sa më shumë kohë shpenzoja, aq më

shumë u ndjeva e tërhequr pas tij.

Një natë ai solli disa shishe me verë dhe ne flirtuam. Unë shkova në tualet dhe

ai më ndoqi pas. Kur dola prej andej më rrëmbeu dhe më puthi. Unë ndihem

fajtore për të dashurin tim, por seksi me babain e tij ishte i mahnitshëm.

Që prej atëherë, ne e kemi vazhduar këtë marrëdhënie.

I dashuri im u kthye për Krishtlindje, për disa javë. Unë jam e lumtur që e pashë

atë, por duhet të luftoj me veten për të vërtetën. Pas Krishtlindjeve ai do të ikë

sërish jashtë dhe unë do të kem sërish marrëdhënie me babain e tij.
untitled

Short URL: http://lajmex.press/?p=54190

Posted by on Dec 13 2016. Filed under Lajme. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.
Lëvizja BESA
loading...
Loading...
.