|

LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!!

loading...


1

loading...

Short URL: http://lajmex.press/?p=38616

Posted by on Jul 25 2016. Filed under Aktualitete, Argëtim, Jetë dhe Stil, Kuriozitete, Lajme, Shëndetësi, ShowBizi, Sport, Video. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.
Lëvizja BESA
loading...
Loading...
.