|

LAJMI MESNATES: Tronditet KOSOVA nga kjo qe sapo ndodhi ne Ferizaj..!!

loading...


Policia e Kosovës ka njoftuar se një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Ferizaj në 24 orëshin e fundit.

loading...

Në orën 22:10, në PK është raportuar se nga persona të panjohur është vjedhur një sasi e konsideruar e të hollave.

Rreth 47000 euro dhe 280 franga zvicerane janë marrë nga shtëpia e viktimës mashkull shqiptar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet relevante policore për të kryer hetime lidhur me rastin./BS/
1

Short URL: http://lajmex.press/?p=54216

Posted by on Dec 14 2016. Filed under Lajme. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.
Lëvizja BESA
loading...
Loading...
.