|

Milioneri kosovar që jeton në Zvicër si “sheik” (Foto)

loading...

1
Sheikët më nuk mund të quhen vetëm arabët e pasur. Këtë epitet e meriton edhe një kosovar. Bëhet fjalë për Gëzim Zekajn, kosovari që jeton dhe punon në Lozanë të Zvicrës.
Gëzimi, i cili në Zvicër është biznesmen i suksesshëm, ka arritur që të jetojë si sheik i vërtetë.

loading...

Ecja e biznesit i ka sjellë atij të mira materiale, ndërsa posedon dhjetëra vetura.

Ndër veturat e modeleve më të njohura në botë, Gëzimi vozitë Lamborghni, Porsche, Audi, Range Rover, BMW, etj. /Lajmi.net/
2

3

4

Short URL: http://lajmex.press/?p=54178

Posted by on Dec 13 2016. Filed under Lajme. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.
Lëvizja BESA
loading...
Loading...
.