|

Nëna e cilës këngëtare shfaqet në klipin e ri të Getit?!

loading...


Krahas aktorit te madh Enver Petrovci dhe nje aziatiku, ne klip e vetmja femer ka qene nena e nje kengtare te njohur. Fjala eshte per zonjen Suzana Mushkolaj, e cila eshte nena e kengtares Argjentina Ramosaj.!Krahas aktorit te madh Enver Petrovci dhe nje aziatiku, ne klip e vetmja femer ka qene nena e nje kengtare te njohur. Fjala eshte per zonjen Suzana Mushkolaj, e cila eshte nena e kengtares Argjentina Ramosaj.!
untitled

loading...

Short URL: http://lajmex.press/?p=54184

Posted by on Dec 13 2016. Filed under Lajme. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.
Lëvizja BESA
loading...
Loading...
.